Uponor Smatrix Wave PLUS U@HOME модуль дистанційного керування R-167

від Uponor
  • Пристрій використовується як інтерфейс (сполучний елемент) між панеллю керування Uponor Smatrix Wave Plus I-167 і комп'ютером, Smart TV або мобільним пристроєм
  • Пристрій використовується як інтерфейс (сполучний елемент) між панеллю керування Uponor Smatrix Wave Plus I-167 і комп'ютером, Smart TV або мобільному телефоні (планшет / смартфон) за допомогою одного з наступних типів з'єднань: - Інтернет з'єднання (для віддаленого доступу) - Локальна мережа (при знаходженні будинку) - Локальний або віддалений доступ за допомогою програми "U @ home Control" для управління параметрами системи поверхневого опалення / охолодження користувачем з дому і поза ним. З'єднується по радіо зв'язку з панеллю керування I-167, з'єднується з інтернет роутером (маршрутизатором) за допомогою стандартного кабелю RJ45. Складається з: - U @ home модуль - Блок живлення - Карта micro-SD - RJ45 кабель 2м - Інструкція користувача функції: - Управління системою поверхневого опалення / охолодження з персонального ком'ютера, телевізора c функціями Smart TV, планшета або смартфона (IOS або Android) - Віддалений доступ до налаштувань системи з дому і поза ним - Інформує про стан (статус) системи - Інформує про рівень енергетичної ефективності системи - Збереження даних (лог) про стан системи
Виробник Uponor
Контактна інформація Uponor, м. Київ, пр-т. Миру, 15-а, оф. 405, тел. : + 38 044 20 979 09, https://www.uponor.ua
Детальна інформація щодо продукту https://www.uponor.ru/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 5 600 грн / 4600 кВт·год*
80,0%
20,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Uponor Smatrix Wave PLUS U@HOME модуль дистанційного керування R-167

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.