Uponor Smatrix Wave PLUS Термостат бездротовий цифровий з датчиком вологості D+RH T-167, білий

від Uponor
  • Бездротовий термостат для вимірювання внутрішньої температури і відносної вологості. Термостат показує на дисплеї температуру навколишнього повітря, задану температуру або відносну вологість.
  • Бездротовий термостат для вимірювання внутрішньої температури і відносної вологості. Термостат показує на дисплеї температуру навколишнього повітря, задану температуру або відносну вологість. Налаштування температури регулюються за допомогою кнопок +/- на передній панелі. Складається з: - Бездротовий термостат - 2x AAA батарейки - Кріплення (підставка і настінний кронштейн) Основні характеристики: - Дисплей з підсвічуванням, гасне через 10 секунд бездіяльності. - Одиниці виміру в градусах Цельсія або Фаренгейта. - Відображення потреби в охолодженні або опаленні, а також індикація низького заряду батарей на дисплеї. - Відображення версії програмного забезпечення під час включення. - Діапазон заданої температури 5 - 35 ° C (максимальна і мінімальна настройки можуть обмежуватися іншими параметрами системи). - Регулювання кімнатної температури за допомогою додаткових зовнішніх температурних датчиків. - Показує значення додаткових температурних датчиків, якщо вони підключені, і виконана відповідна настройка. - Перемикання між комфортним і економічним режимом за допомогою додаткового таймера. - Регулювання значення зниження температури для економічного режиму. - Межа відносної вологості відображається на дисплеї. - Можливість установки на відстані до 30 метрів від контролера.
Виробник Uponor
Контактна інформація Uponor, м. Київ, пр-т. Миру, 15-а, оф. 405, тел. : + 38 044 20 979 09, https://www.uponor.ua
Детальна інформація щодо продукту https://www.uponor.ua/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 5 600 грн / 4600 кВт·год*
80,0%
20,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Uponor Smatrix Wave PLUS Термостат бездротовий цифровий з датчиком вологості D+RH T-167, білий

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.