Uponor Smatrix Wave PLUS Контролер бездротовий X-165 6X

від Uponor
  • Бездротовий контролер для системи опалення / охолодження .
  • Контролер керує виконавчими механізмами, змінюючи витрату теплоносія і температуру поверхні підлоги, тим самим регулюючи температуру внутрішнього повітря в приміщеннях, використовуючи інформацію отриману від термостатів, а також параметри системи. Складається з: - Контролер (шість каналів і можливість підключення восьми виконавчих механізмів) - Панель управління з сенсорним екраном - Антена - Трансформатор - Короткий керівництво - Сполучні кабелі - Кріплення Функціональні особливості контролера: - Інтегровані функції динамічного управління енергією (DEM), такі як автобалансування, комфортні налаштування, приміщення-байпас і діагностика подачі (потрібно панель управління). - Електронне урядування виконавчими механізмами. - Підключення максимум восьми виконавчих механізмів (24 В). - Двостороння зв'язок з максимум шістьма кімнатними термостатами. - Режими опалення / охолодження (розширені функції), і / або комфортний і економічний режим перемикаються сухим контактом, термостатом Public або сенсорною панеллю керування. - Окремі реле для управління насосом і котлом. - Інтегрований модуль теплового насоса (тільки для певних країн, додаткову інформацію можна отримати у технічних фахівців Uponor). - З'єднання з модулем U @ home за допомогою сенсорної панелі. - Вправа для клапана і насоса. - Реєстрація, резервне копіювання і відновлення за допомогою карти microSD. - Контроль відносної вологості (потрібно панель управління). - Управління комбінованою системою підлогового опалення / охолодження і стельового охолодження (Потрібно панель управління). - Зменшення внутрішньої температури завдяки функції нічного зниження температури (для всіх приміщень за допомогою панелі управління, для одного приміщення за допомогою цифрового термостата T-168). варіанти: - Контролер може бути розширений додатковим Модулем M-160, який додає ще шість каналів і шість виходів виконавчих механізмів. - Об'єднання до чотирьох контролерів в одну систему (потрібно панель управління). - Модульне розміщення (знімний трансформатор і антена). - Установка в шафі або на стіні (рейка DIN або гвинти в комплекті). - Вільне розміщення та розташування при установці контролера (крім антени, яка встановлюється вертикально).
Контактна інформація Uponor, м. Київ, пр-т. Миру, 15-а, оф. 405, тел. : + 38 044 20 979 09, https://www.uponor.ua
Детальна інформація щодо продукту https://www.uponor.ua/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 5 600 грн / 4600 кВт·год*
80,0%
20,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Uponor Smatrix Wave PLUS Контролер бездротовий X-165 6X

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.