Uponor Smatrix Wave PLUS Контролер бездротовий +панель керування X-165+I-167 6X

від Uponor
  • Бездротовий контролер для системи опалення / охолодження в комплекті з панеллю керування.
  • Контролер керує виконавчими механізмами, змінюючи витрату теплоносія і температуру поверхні підлоги, тим самим регулюючи температуру внутрішнього повітря в приміщеннях, використовуючи інформацію отриману від термостатів, а також параметри системи. Складається з: - Контролер (каналів і можливість підключення восьми виконавчих механізмів) - Панель управління з сенсорним екраном - Антена - Трансформатор - Короткий керівництво - Сполучні кабелі - Кріплення Функціональні особливості контролера: - Інтегровані функції динамічного управління енергією (DEM), такі як автобалансування, комфортні налаштування, приміщення-байпас і діагностика подачі (потрібно панель управління). - Електронне урядування виконавчими механізмами. - Підключення максимум восьми виконавчих механізмів (24 В). - Двостороння зв'язок з максимум шістьма кімнатними термостатами. - Режими опалення / охолодження (розширені функції), і / або комфортний і економічний режим перемикаються сухим контактом, термостатом Public або сенсорною панеллю керування. - Окремі реле для управління насосом і котлом. - Інтегрований модуль теплового насоса (тільки для певних країн, додаткову інформацію можна отримати у технічних фахівців Uponor). Uponor Smatrix Wave PLUS панель управління I-167, з'єднується за допомогою радіозв'язку з контролером X-165, спрощує оптимізацію системи і налаштування до чотирьох контролерів. Експлуатація без панелі управління можлива, однак це знижує функціональність системи. Основні характеристики: - Сенсорна система управління. - Відображення інформації та зміна налаштувань до чотирьох контролерів в одній системі. - Регулювання заданої температури зареєстрованих термостатів в системі. - Майстер установки, при першому запуску або після скидання до заводських налаштувань. - Зручна система меню з підтримкою декількох мов. - Дисплей з підсвічуванням. - Програми зниження температури для кожного підключеного термостата. - Обмеження максимальної / мінімальної температури. - Зниження температури за планом (розкладом) у вихідні дні. - Автоматичний перехід між літнім і зимовим часом. - Функція перевірки для визначення правильності установки кімнатного термостата в потрібному приміщенні (перевірка приміщень). - Можливість автоматично відкривати до двох приміщень на контролер, коли інші приміщення закриті, для підтримки мінімального потоку (приміщення-байпас). - Системна діагностика (аварійні сигнали і т.д.).
Виробник Uponor
Контактна інформація Uponor, м. Київ, пр-т. Миру, 15-а, оф. 405, тел. : + 38 044 20 979 09, https://www.uponor.ua
Детальна інформація щодо продукту https://www.uponor.ua/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 5 600 грн / 4600 кВт·год*
80,0%
20,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Uponor Smatrix Wave PLUS Контролер бездротовий +панель керування X-165+I-167 6X

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.