Vaillant turboTEC pro VUW 242/5-3 24 кВт

від Vaillant
  • Опалювальний газовий котел з приготуванням гарячої води у вбудованому пластинчастому теплообміннику з примусовим відводом продуктів згоряння Моделі потужністю 20, 25, 29 кВт Середній ККД 93% Опалення і приготування гарячої води Можливість налаштування на часткову потужність Можливість установки в житловій зоні
  • Газовий настінний опалювальний апарат з примусовим відводом продуктів згоряння в димохід Модулюючий пальник, діапазон потужності від 32% до 100% Вбудована комунікаційна шина eBus. Середній ККД 93% Опалення і приготування гарячої води у вбудованому пластинчатому теплообміннику Продуманий дизайн, стандартне горизонтальне підключення і габарити ідентичні котлам минулого покоління Службові крани і підключення входять в комплект поставкиНадійний мідний первинний теплообмінник. Вторинний теплообмінник з нержавіючої сталі Низьке споживання електроенергії. Насос з автоматичним перемиканням швидкостей Бронзові гідравлічні компоненти Панель управління з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і принципом управління «поверни і натисни» Низький рівень шуму Функція «гарячий старт» для комфортного користування гарячою водою Возможность комбинации с солнечными системами и тепловыми насосами Розширювальний бак, автоматичного відведення повітря, регульований байпас, запобіжний клапан Захист від заклинювання насоса і пріоритетного перемикаючого клапана при їх простої більше 23 год. Електронне розпалювання Контроль стану і пошук несправностей на дисплеї за допомогою системи діагностики (DIA-System)
Виробник Vaillant
Контактна інформація ДП "Вайлант Груп Україна", Україна, м. Київ, вул. Лаврська, 16, тел.: +38 (044) 339-98-40
Детальна інформація щодо продукту http://www.vaillant.ua/...
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 24,0
Мінімальна потужність, кВт 7,2
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Vaillant turboTEC pro VUW 242/5-3 24 кВт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.