turboTEC plus VU 362/5-5 36 кВт

від Vaillant
  • Газовий настінний опалювальний апарат з природнім відводом продуктів згоряння Модулюючий пальник, діапазон потужності від 30% до 100% Вбудована комунікаційна шина eBus. Середній ККД до 93% Опалення і приготування гарячої води (у комбінації з ємнісним водонагрівачем) Можливість установки в житловій зоні Продуманий дизайн, стандартне горизонтальне підключення і габарити ідентичні котлам минулого покоління Службові крани і підключення входять в комплект поставки Надійний мідний первинний теплообмінник Низьке споживання електроенергії. Насос з автоматичним перемиканням швидкостей Бронзові гідравлічні компоненти Панель управління з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і принципом управління «поверни і натисни» Низький рівень шуму Можливість комбінації з сонячними системами і тепловими насосами Розширювальний бак, автоматичного відведення повітря, регульований байпас, запобіжний клапан Захист від заклинювання насоса і пріоритетного перемикаючого клапана при їх простої більше 23 год. Електронне розпалювання Контроль стану і пошук несправностей на дисплеї за допомогою системи діагностики (DIA-System)
  • Опалювальний газовий котел з приготуванням гарячої води в зовнішньому водонагрівачі непрямого нагріву з природнім відведенням продуктів згоряння Моделі потужністю 24 і 28 кВт Середній ККД 93% Опалення і приготування гарячої води (у комбінації з ємнісним водонагрівачем) Можливість налаштування на часткову потужність Можливість установки в житловій зоні
Виробник Vaillant
Контактна інформація ДП "Вайлант Груп Україна", Україна, м. Київ, вул. Лаврська, 16, тел.: +38 (044) 339-98-40
Детальна інформація щодо продукту http://www.vaillant.ua/...
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 36,0
Мінімальна потужність, кВт 10,8
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення turboTEC plus VU 362/5-5 36 кВт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.