TUBEX д.114/15

від TUBEX
  • Ізоляція для трубопроводів
  • Ізоляція для труб "TUBEX" використовується для тепло- та шумоізоляції внутрішніх інженерних систем. Матеріал виробів вологостійкий (водопоглинання за 24години до 1%), стійкий до агресивних середовищ, міцний, довговічний.Гнучкі ізоляційні трубки зручні для монтажу, ефективно знижують теплові втрати та захищають поверхню від конденсату (стійкість до дифузії водяного пару µ = 4600) і корозії. Перешкоджають замерзанню теплоносія протягом заданого часу. Екологічно чистий та безпечний, під час робіт не вимагає засобів індивідуального захисту. При використанні в будівлі не потребує додаткового захисту. При використанні на вулиці потребує додатковий захист від ультрафіолету. Коефіціент теплопроводності λ = 0,033 Вт/мхК
Виробник TUBEX
Контактна інформація ТОВ "Термоізол-К", Україна, м.Київ, вул. Євгенія Харченка, 34, тел.: +38 (044) 565-57-95
Детальна інформація щодо продукту http://www.termoizol.com.ua
Товщина, мм 15
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,033

Річна економія
Річна економія: 600 грн / 500 кВт·год*
98,0%
2,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення TUBEX д.114/15

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.