TS 300

від Termosolar
  • Плоский сонячний колектор Thermosolar TS 300 чорного кольору - це ідеальне рішення для заміщення сезонної навантаження в теплопостачанні, відмінно підходить як для теплого так і помірного клімату. До того ж вартість плоского колектора більш приваблива у порівнянні з вакуумним.
  • Плоский сонячний колектор Thermosolar TS 300 чорного кольору - це ідеальне рішення для заміщення сезонної навантаження в теплопостачанні, відмінно підходить як для теплого так і помірного клімату. До того ж вартість плоского колектора більш приваблива у порівнянні з вакуумним. Високоселективний абсорбер нового покоління у колектора TS 300 має 100% однорідне покриття по всій ширині пластини. Цільно-листової абсорбер забезпечує максимально ефективну теплопередачу і довговічність. Монтується на будь-яку поверхню. Рама виготовлена ​​з антикорозійного алюміній магнієвого сплаву, темного кольору. Колектори серії TS виготовлені відповідно до високих Європейських стандартів і відрізняються елегантним High-Tech дизайном. Гарантія на колектор - 12 років. Мінімальний термін служби - 30 л.
Виробник Termosolar
Контактна інформація ТОВ Термосолар, 89600 м. Мукачево вул. Університетська 107 тел. 38 066 99 29 111, thermosolar.com.ua
Детальна інформація щодо продукту thermosolar.com.ua
Технологія Плоский
Ефективність, % 81,0

Річна економія
Річна економія: 4 000 грн / 3300 кВт·год*
21,7%
78,3%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення TS 300

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.