Трубка K-FLEX 13 SOLAR HT

від K-FLEX
  • Вироби теплоізоляційні із вспіненого каучука. Вид виробу: трубка циліндричної форми з внутрішнім діаметром від 10 мм до 89 мм. Робоча температура поверхні що ізолюється від -200°С до +150°С. Коефіцієнт теплопровідності λ0=0,038 Вт/(м·K); λ40=0,042 Вт/(м·K); Г1. Призначені для високотемпературних систем.
  • Вироби теплоізоляційні із вспіненого каучука. Для теплової ізоляції холодильного обладнання , обладнання та трубопроводів систем опалення, теплових мереж, холодного та гарячого водопостачання, вентиляції та кондиціювання, технологічних трубопроводів, обладнання, резервуарів. Вид виробу: трубка циліндричної
Виробник K-FLEX
Контактна інформація ТОВ "К-ФЛЕКС Україна", info@ k-flex.com, тел. (044) 490-40-40, 04080 ,м. Київ, вул. Фрунзе, буд. 102-б., http://www.k-flex.com/
Детальна інформація щодо продукту http://www.k-flex.ua/...
Товщина, мм 13
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,040

Річна економія
Річна економія: 600 грн / 500 кВт·год*
98,0%
2,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Трубка K-FLEX 13 SOLAR HT

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.