TROCAL 70 ST plus / 4i-10-4-10-4i

від Візаж
  • Віконна 6-ти камерна система шириною 70 мм. Має підвищену тепло- і звукоізоляцію, сучасний дизайн із скошеними видимими кромками. Вікна з профілю TROCAL 70 ST plus поєднують функціональність, зручність і абсолютну безпеку.
  • Завдяки ширині профілю 70 мм і шестикамерній конструкції рами і стулки, віконний профіль TROCAL 70 ST plus успішно застосовується в конструкціях, які встановлюються в I- й кліматичній зоні Украини. Велика частина тепловтрат вікна доводиться не на профіль, а на склопакет. Додатковим плюсом системи TROCAL 70 ST plus являється зручність установки противовзломной фурнітури, що зробить важчим проникнення стороннім особам через вікно у будинок. Технічні характеристики TROCAL 70 ST plus: Монтажна ширина профілю - 70 мм Максимальна ширина склопакета - 36 мм Кількість камер профілю - 6 Максимальний розмір стулки вікна - 115 х 135 см Максимальний розмір стулки балконних дверей - 90 х 220 см Довговічність (умовних років) - більше 40 років Екологічна рецептура greenline (без свинцю!) Колір виконання ущільнювача — чорний
Виробник Візаж
Контактна інформація ТОВ ВК "МАРК", м. Житомир, вул. Перемоги, 10, тел.: +38 (0412) 41-84-40, info@visage.zt.ua
Детальна інформація щодо продукту http://visage.zt.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла N/A
Газовий склад камер N/A
R, м²К/Вт 0,76

Річна економія
Річна економія: 2 400 грн / 2000 кВт·год*
91,3%
8,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення TROCAL 70 ST plus / 4i-10-4-10-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.