TROCAL 70 ST / 4i-14Ar-4-12Ar-4i

від Європласт
  • TROCAL 70 ST - віконна 6-камерна система шириною 70 мм. Вона має підвищену тепло- та звукоізоляцію, сучасний дизайн зі скошеними видимими кромками. Вікна профілю TROCAL 70 ST об'єднують в себе функціональність, зручність і абсолютна безпека.
  • TROCAL 70 ST - віконна 6-камерна система шириною 70 мм. Вона має підвищену тепло- та звукоізоляцію, сучасний дизайн зі скошеними видимими кромками. Вікна профілю TROCAL 70 ST об'єднують в себе функціональність, зручність і абсолютна безпека. Завдяки ширині профілю 70 мм і п'ятикамерної конструкції рами та створками, віконний профіль TROCAL 70 ST успішно застосовується в конструкціях, які встановлюються в I-му кліматичній зоні України. Однак, більша частина теплопотеря вікна приходиться не на профіль, а на склопакети. Система TROCAL 70 ST дозволяє встановлювати склопакети шириною до 40 мм. При правильному монтажі такого вікна Вам не будуть страшні будь-які морози!
Виробник Європласт
Контактна інформація ТОВ "Европласт єнд Компані", м. Миколаїв, вул. Московська, буд. 69А. +38(0512)58-70-20
Детальна інформація щодо продукту http://europlast.net.ua/
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,94

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення TROCAL 70 ST / 4i-14Ar-4-12Ar-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.