Tiberis Triton 24 F

від Tiberis
  • Котел TRITON створений для покупців, яким потрібна надійна опалювальна система і великий запас гарячої води. TRITON – це настінний котел із закритою камерою згоряння, маю- щий накопичувальний бойлер ємністю 60 літрів. Наявність вбудованого утепленого бойлера з якісної нержавіючої сталі дозволить споживачеві завжди мати гарячу воду з необхідною температурою, забезпечуючи максимальну зручність при використанні.
  • Котел TRITON створений для покупців, яким потрібна надійна опалювальна система і великий запас гарячої води. TRITON – це настінний котел із закритою камерою згоряння, маю- щий накопичувальний бойлер ємністю 60 літрів. Наявність вбудованого утепленого бойлера з якісної нержавіючої сталі дозволить споживачеві завжди мати гарячу воду з необхідною температурою, забезпечуючи максимальну зручність при використанні. Випускається дві моделі з потужністю 24 кВт і 30 кВт. Завдяки ком- пактному розташуванням вузлів за принципом «Все в одному корпусі» ко- тел має невеликі габарити, і при монтажі в квартирах, приватних будинках, котеджах займає мінімальний простір. Інтерфейс управління інтуїтивно зрозумілий для користувача. На пане- чи виведений LCD-дисплей, ручки перемикання режимів і регулювання температури, світлодіоди. Володіючи європейськими комплектуючими, сучасною автоматикою, відмінним дизайном котел TRITON є основою бездоганних ре- відносин в опаленні та приготуванні гарячої води для найширшого спектру об'єктів. • Сучасний елегантний дизайн • Класичне управління на ручках з інформативний LCD- дисплеєм • Принцип «все в одному корпусі» • Вбудований бойлер з нержавіючої сталі ємністю 60 літрів • Можливість підключення кімнатного термостата, пульта дистанційного управління, датчика температури зовнішнього повітря • Примусовий відвід продуктів горіння
Контактна інформація ТОВ "Домотроніка Україна", м. Київ, пер. Магнітогорський, 1, (044) 2903135
Детальна інформація щодо продукту www.italtherm.it
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 23,8
Мінімальна потужність, кВт 8,9
Ефективність, % 92,8

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Tiberis Triton 24 F

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.