TIBERIS OBERON 28 F (TURBO)

від Tiberis
  • Котел OBERON – двоконтурний котел з традиційною камерою згоряння і єдиним бітермічним теплообмінником. Завдяки простій гідравлічній схемі та використанню якісних європейських комплектуючих, модель є надійною і простою в експлуатації. У котлі застосовується бітермічний мідний теплообмінник збільшених розмірів, що забезпечує підвищену функціональність і гарантує тривалу і безперебійну роботу системи опалення та гарячого водопостачання. Котел OBERON створений для установки в малогабаритних квартирах, житлових будинках і котеджах, де потрібні базові функції за доступною ціною. Модель серії «С» призначена для роботи з димарями природного відводу продуктів горіння; моделі серії «F» - для роботи з комплектами примусового димовидалення.
  • Котел OBERON – двоконтурний котел з традиційною камерою згоряння і єдиним бітермічним теплообмінником. Завдяки простій гідравлічній схемі та використанню якісних європейських комплектуючих, модель є надійною і простою в експлуатації. У котлі застосовується бітермічний мідний теплообмінник збільшених розмірів, що забезпечує підвищену функціональність і гарантує тривалу і безперебійну роботу системи опалення та гарячого водопостачання. Котел OBERON створений для установки в малогабаритних квартирах, житлових будинках і котеджах, де потрібні базові функції за доступною ціною. Модель серії «С» призначена для роботи з димарями природного відводу продуктів горіння; моделі серії «F» - для роботи з комплектами примусового димовидалення. Компактні габарити Елегантний дизайн Просте управління з ручками-регуляторами і LCD дисплеєм Надійна гідравліка з використанням бітермичного теплообмінника Сучасна електроніка Можливість підключення кімнатного хронотермостату, пульта дистанційного управління Закрита камера згоряння Можливість підключення датчика температури зовнішнього повітря, кімнатного хронотермостату або пульта дистанційного управління для отримання більш економічної роботи системи опалення Примусовий відвід продуктів горіння
Виробник Tiberis
Контактна інформація ТОВ "Домотроніка Україна", м. Київ, пер. Магнітогорський, 1, (044) 2903135
Детальна інформація щодо продукту http://komfort.com.ua/...
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 27,7
Мінімальна потужність, кВт 9,4
Ефективність, % 93,0

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення TIBERIS OBERON 28 F (TURBO)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.