Tiberis Mini 24 F

від Tiberis
  • MINI - настінний двоконтурний котел з традиційною камерою згоряння і єдиним бітермічним теплообмінником, призначений для опалення і приготування гарячої води для побутових потреб. Котел має елегантний дизайн і компактні габарити, що дозволяє використовувати його в сучасних малогабаритних квартирах, житлових будинках і котеджах, де цінують корисну площу і європейський смак.
  • MINI - настінний двоконтурний котел з традиційною камерою згоряння і єдиним бітермічним теплообмінником, призначений для опалення і приготування гарячої води для побутових потреб. Котел має елегантний дизайн і компактні габарити, що дозволяє використовувати його в сучасних малогабаритних квартирах, житлових будинках і котеджах, де цінують корисну площу і європейський смак. Інтерфейс управління котла простий і доступний для користувача – зручні ручки установки температури, великий інформативний LCD-дисплей і кнопки керування режимів. В котлі MINI використовується якісний бітермічний мідний теплообмінник, що гарантує тривалу і безперебійну роботу системи опалення та гарячого водопостачання. Сучасна електроніка дозволяє використовувати котел в повністю автоматичному режимі роботи з максимальним рівнем безпечної експлуатації. Існує можливість підключення додаткових кімнатних датчиків для більш якісного управління температурою в будинку. Випускаються котли з відкритою і закритою камерою згоряння. Модель серії «С» призначена для роботи з димарями природного відводу продуктів горіння; модель серії «F» - для роботи з комплектами примусового димовидалення. Гарантія якості котлів MINI підтверджується державним сертифікатом.
Контактна інформація ТОВ "Домотроніка Україна", м. Київ, пер. Магнітогорський, 1, (044) 2903135
Детальна інформація щодо продукту www.italtherm.it
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 21,5
Мінімальна потужність, кВт 7,8
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Tiberis Mini 24 F

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.