Tiberis Classic (нижнє підключення)

від Tiberis
  • Радіатори Classic VK з нижнім підключенням являють собою варіацію класичної моделі Classic з боковим підключенням. Кожен радіатор Classic VK поставляється з встановленою на заводі вентильною заглушкою і вбудованим клапаном. Радіаторний термостатичний вентиль автоматично контролює температуру радіатора для забезпечення комфортних умов в опалювальному приміщенні. Завдяки цьому контролю досягається економічне споживання палива і висока ефективність роботи радіатора. Відмінністю радіатора Classic VK є те, що теплоносій підведений до радіатора не збоку, а знизу-нижня підводка. Переваги такого підключення в простоті монтажу і естетичному вигляді.
  • Радіатори Classic VK з нижнім підключенням являють собою варіацію класичної моделі Classic з боковим підключенням. Кожен радіатор Classic VK поставляється з встановленою на заводі вентильною заглушкою і вбудованим клапаном. Радіаторний термостатичний вентиль автоматично контролює температуру радіатора для забезпечення комфортних умов в опалювальному приміщенні. Завдяки цьому контролю досягається економічне споживання палива і висока ефективність роботи радіатора. Відмінністю радіатора Classic VK є те, що теплоносій підведений до радіатора не збоку, а знизу-нижня підводка. Переваги такого підключення в простоті монтажу і естетичному вигляді. Радіатори Tiberis Classic VK поєднують в собі високу продуктивність, якість, легкість у використанні і привабливий дизайн. • Панельні радіатори з 6-ма отворами з внутрішньою різьбою G1/2" • Відмінний контроль комфорту в приміщенні завдяки вбудованому термостатическому вентиля Heimeier • Ідеально підходить для підключення до прихованої проводки труб в підлозі • Можна використовувати будь-які термостатичні головки з різьбою М 30x1,5 • Повний набір комплектуючих, включаючи заглушки, розповітрювач, шурупи та настінний кронштейн, вбудований термостатичний вентиль
Виробник Tiberis
Контактна інформація ТОВ "Домотроніка Україна", м. Київ, пер. Магнітогорський, 1, (044) 2903135
Детальна інформація щодо продукту http://komfort.com.ua/
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 200 грн / 200 кВт·год*
99,0%
1,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Tiberis Classic (нижнє підключення)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.