Tiberis Classic (бокове підключення)

від Tiberis
  • Радіатори Classic - це сталеві панельні радіатори з боковим підключенням, які характеризуються високим рівнем енергоефективності, надійності і стильним дизайном. Радіатори Classic виготовляються на сучасному обладнанні з використанням новітніх технологій виробництва.
  • Радіатори Classic - це сталеві панельні радіатори з боковим підключенням, які характеризуються високим рівнем енерго- ефективності, надійності і стильним дизайном. Радіатори Classic виготовляються на сучасному обладнанні з використанням новітніх технологій виробництва. Невеликий обсяг теплоносія радіатора забезпечує малу тепловую інерцію і швидкий нагрів приміщення. Завдяки використанню якісної сталі, товщиною не менше 1,20 мм, досягається висока міцність і зносостійкість. В ході процесу виробництва зварні шви випробовуються під тиском 13 бар. Чудовий зовнішній вигляд радіатору надає 2-етапний процес фарбування. Для забезпечення високого рівня якості кожен радіатор проходять чотири стадії приймального контролю і ретельно перевіряється в відповідності з Європейським стандартом EN442. Радіатори Classic поставляються в спеціальній захисній упаковці, яка дозволяє виконувати монтажні роботи без її видалення і надійно захищає радіатор від вологи і пилу. • Верхні декоративні решітки і бічні панелі надають елегантного вигляду • Великий вибір типорозмірів для будь-яких приміщень • Сучасний дизайн • Конвективні елементи приварюються до водопровідних каналів для забезпечення високої тепловіддачі • 4 отвори з внутрішньою різьбою G1/2" • Повний набір комплектуючих, включаючи заглушки, розповітрювач, шурупи та настінний кронштейн • «L» подібні кронштейни забезпечують гнучкість монтажу Доступні типорозміри • Висота: 300-400-500-600-700-900 • Тип: 10-11-20-21-22-33 • Довжина: від 400 мм до 3000 мм
Виробник Tiberis
Контактна інформація ТОВ "Домотроніка Україна", м. Київ, пер. Магнітогорський, 1, (044) 2903135
Детальна інформація щодо продукту http://komfort.com.ua/
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 200 грн / 200 кВт·год*
99,0%
1,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Tiberis Classic (бокове підключення)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.