Thermofix - 33 тип

від Thermofix
  • «Thermofix» 33 тип, сталевий панельний радіатор з нижнім підключенням
  • Радіатори «Thermofix» застосовуються як в однотрубних, так і в двотрубних системах опалення. Для зручності монтажу радіатори всіх типорозмірів випускаються в двох виконаннях: з нижнім і бічним підведенням теплоносія. У радіаторах з нижнім підключенням вбудований клапан термостатичний під термостатичну головку з різьбою М30х1,5. При виробництві сталевих панельних радіаторів «Thermofix» використовується високоякісна низько вуглецева холоднокатана сталь з підвищеною стійкістю до корозії і товщиною 1,15 мм. Радіатори «Thermofix» мають велику площу знімання тепла, за рахунок конструкції максимально використовується вигин, з мінімальним кроком всередині радіатора. Таким чином, досягається максимально висока тепловіддача радіатора навіть при низькій температурі теплоносія. Всі радіатори піддаються подвійному фарбуванню: • Перший шар наноситься методом катафорезу. Цей шар забезпечує антикорозійний захист як внутрішніх, так і зовнішніх поверхонь радіатора. • Другий шар створюється в електростатичному полі методом анодного осадження порошкової емалі з наступним затвердінням в термокамері.
Виробник Thermofix
Контактна інформація Doman, 10003, м.Житомир, пр. Незалежності, 10. info@doman.com.ua http://doman.com.ua/ (067) 585 30 94
Детальна інформація щодо продукту http://doman.com.ua/
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 200 грн / 200 кВт·год*
99,0%
1,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Thermofix - 33 тип

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.