Thermo Alliance Vulcan Auto VASF 35

від ThermoAlliance
  • Твердопаливний водогрійний котел з автоматичним завантаженням палива. Технічні характеристики: Номінальна потужність - 35 кВт; Товщина сталі теплообмінника - 6 мм; Об'єм води в котлі - 85 л; Габаритні розміри котла (ГхШхВ) - 1065* 1250* 1285 мм; Вага котла - 470 кг
  • Твердопаливний водогрійний котел з автоматичним завантаженням палива призначений для автономних систем опалення. - збільшена площа поверхні теплообмінника; - вбудований порт під механічний регулятор тяги; - вбудований порт під групу безпеки; - теплоізоляція теплообмінника з мінеральної вати; - ретортний пальник; - автоматика та вентилятор.
Виробник ThermoAlliance
Контактна інформація ПП "ТЕРМОБУДАЛЬЯНС", Україна, 61033, Харківська область, м. Харків, Київський р-н, вул. Шевченка, буд. 317, +38 067 100 05 69, +38 050 597 24 42, ponomarev@sandiplus.com.ua, http://airfel.in.ua/, http://thermoalliance.com.ua/
Детальна інформація щодо продукту http://thermoalliance.com.ua/...
Технологія дрова, пелети
Максимальна потужність, кВт 35,0
Мінімальна потужність, кВт 10,5
Ефективність, % 89,5

Річна економія
Річна економія: 10 600 грн / 8700 кВт·год*
78,1%
21,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Thermo Alliance Vulcan Auto VASF 35

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.