Терморегулятор Rehau Nea H

від REHAU
  • Терморегулятор Nea H - призначений для режиму обігріву. Плоский корпус приладу кріпиться до підрозетників, розташованому під штукатуркою або безпосередньо на стіні. Корпус - білий, дисплей з підсвічуванням з чітким зазначенням статусу. Управління проводиться за допомогою 2-х кнопок і їх комбінації з точністю настройки заданої температури в 0,5 градуса. Широкий діапазон заданого значення температури.
  • Терморегулятор Nea H – предназначен для режима обогрева. Плоский корпус прибора крепится к подрозетнику, расположенному под штукатуркой или непосредственно на стене. Корпус – белый, дисплей с подсветкой с четким указанием статуса. Управление производится при помощи 2-х кнопок и их комбинации с точностью настройки заданной температуры в 0,5 градуса. Широкий диапазон заданного значения температуры. Отображение текущей температуры; Установка режима с пониженной температурой возможен через внешний цифровой таймер Nea; Функция защиты от замерзания и защиты клапана; Возможно управление 5 сервоприводами; Выбор различных режимов работы: автоматический, нормальный, пониженный или дополнительный «ВЫКЛ.»; Возможна блокировка клавиш; Цвет: спереди корпус белого цвета (RAL 9016), сзади – серый антрацит (RAL 7016); Может использоваться с клеммной колодкой Nea H 230 B / 24 B.
Контактна інформація 08162, Київ, Києво-Святошинський район, пмт. Чабани, вул. Машинобудівників 1, ТОВ «РЕХАУ», 0 800 30 8888
Детальна інформація щодо продукту https://www.rehau.com/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 3 400 грн / 2800 кВт·год*
88,0%
12,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Терморегулятор Rehau Nea H

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.