Термопанелі стінові (ПСБ-С-35) - 100 мм

від Термодім
  • Термопанелі - це сучасна композиційна фасадна система, виконана у вигляді окремих плит, що складаються з високоякісного утеплювача і довговічного облицювальний матеріал.
  • Термопанелі - це сучасна композиційна фасадна система, виконана у вигляді окремих плит, що складаються з високоякісного утеплювача і довговічного облицювальний матеріал. Будучи матеріалом високих енергозберігаючих технологій, термопанелі за своїми конструктивними та технологічними особливостями не мають собі рівних серед ізоляційно-облицювальних матеріалів. Фасадні термопанелі випускають на сучасному обладнанні за передовою технологією. Термопанелі виробляють з високоякісних матеріалів, із застосуванням новітніх розробок. Матеріали, використовувані в термопанелях, мають сертифікати країн виробників. Облицювання фасаду термопанелями виглядає стильно і гармонійно, якщо всі елементи виконані в одному ключі.
Детальна інформація щодо продукту https://termobloki.org.ua/
Контактна інформація "ТЕРМОДОМ" ,49000, м.Дніпро, вул. Троїцька, 3, тел.+380676444443, mail:termodom617@gmail.com, сайт: https://termobloki.org.ua
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,038
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 2,63

Річна економія
Річна економія: 11 100 грн / 9100 кВт·год*
77,1%
22,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Термопанелі стінові (ПСБ-С-35) - 100 мм

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.