TERMO TEKNIK

від Termo Teknik
  • Сучасний дизайн Швидкий нагрів, висока єкономічність надійна якість виготовлення та фарбування панелей
  • Termo Teknik A.S. є однією з дочірніх компаний концерну Ideal Stelrad Group Великобританія (Торгова назва Caradon Heating). В 2007році завод досяг продуктивності 4,5 мільйона радіаторів в рік з експортом в більш ніж 40 країн світу, ставши провідною компанією з виробництва радіаторів в Європі. З самого початку компанія сконцентрувала всі свої зусилля на створенні високоякісних радіаторів. З такою філософією виробництва TERMO TEKNIK незабаром стала одним з найбільших виробників радіаторів в Турції. Компанія стала відомою і популярною в більш ніж 50 країнах. Сучасні технічні рішення дозволили підвищити тепловіддачу на 15-20%, в порівнянні з аналогічними приладами інших заводів, що значно зменшило ціну 1 кВт теплової потужності.
Виробник Termo Teknik
Контактна інформація Термо Техніка, вул.Чкалова 13, м.Чернівці, +38 (050)6826051
Детальна інформація щодо продукту http://www.technoplast.com.ua/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 200 грн / 200 кВт·год*
99,0%
1,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення TERMO TEKNIK

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.