Termet Mini Max Elegance Turbo GCO-DP-21-03

від Termet
  • Класичний турбований (бездимоходний) газовий котел із закритою камерою згоряння. Двоконтурний котел з вбудованим насосом, триходовим клапаном і розширювальним баком спеціально створений для опалення та гарячого водопостачання.
  • Теплова потужність кВт 24 ККД при номінальній потужності% 92,0 Витрата газу природного: G20 - 13 мбар м / ч 0,85 - 2,7 Максимальний тиск води МПа (бар) 0,3 (3) Максимальна температура опалення ° C 95 Діапазон регулювання температури в системі опалення ° C 40 - 85 Мін. / Макс тиск води бар 0,1 / 6 Діапазон установки температури води ° C 30 - 60 Макс. витрата гарячої води при Т = 30 ° C л / хв 11,4 Ємність розширювального бака л 6 Тиск в розширювальному баці бар 0,8 Ном. напруга / частота струму В / Гц 230/50 Ступінь захисту IP 44 Споживана потужність Вт 160 Діаметр газоходу мм 60/100 Габаритні розміри мм 700х360х300 Вага котла кг 33
Виробник Termet
Контактна інформація ПП "ЄВРОТЕРМ-ЛЬВІВ" м. Львів, вул. Персенківка, 57, тел.: +38 (032) 235-08-80, info@euroterm.in.ua
Детальна інформація щодо продукту http://euroterm.lviv.ua/...
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 24,0
Мінімальна потужність, кВт 7,2
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Termet Mini Max Elegance Turbo GCO-DP-21-03

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.