тепловий насос VDE ТН21

від VDE
  • тепловий насос грунт-вода з теплообмінником, що догріває гарячу воду для ГВП до 55 С
  • Джерело тепла для теплового насосу - грунт. Теплова енергія з грунту отримується через незамерзаючий телпоносій - розсол, гліколь. Тепловий насос здійснює підвищення температурного потенціалу грунту з 8°С до 52°С. Для потреб ГВП тепловий насос нагріває гарячу воду до 55°С. Також завдяки тепловому насосу можливе пасивне охолодження будівлі.
Виробник VDE
Контактна інформація ТОВ "Компанія ВДЕ", 01135 м.Київ, просп. Перемоги, 12, оф.9,  тел.:+38 (067) 35-111-88; +38 (050) 35-111-93, vde.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://vde.com.ua/...
Максимальна потужність, кВт 20,7
Технологія грунт-вода
COP 4,22

Річна економія
Річна економія: 34 400 грн / 28800 кВт·год*
27,5%
72,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення тепловий насос VDE ТН21

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.