Тепловий насос CAR-48XB

від Clitech
  • Тепловий насос повітря-вода CAR-48XB є системою нагріву води останнього покоління і відповідає тенденціям екологічності у використанні енергії.
  • Теплонасос CAR-48X оснащений компресорами виробництва COPPELAND в кількості 2 шт.  Ця модель теплового насоса з високими показниками енергоефективності, як показує практика, має коефіцієнт трансформації (COP) 4,53.  Максимально може розігріти енергоносітель на виході до температури в 55 С.  Модель такого класу оснащена вбудованим захистом від перегріву системи, захистом від неправильного підключення в мережу, захистом від перепадів напруги електрики в мережі.  Тепловий насос CAR-48X обладнаний ребристим повітряно-водяним теплообмінником з потужністю двигуна в 0,74 кВт.  Теплообмінник на гарячу воду влаштований за принципом труба в трубі і за рахунок цього має великий ККД з діапазоном робочого тиску в 48-1000 Бар.  Габарити: Довжина / Ширина / Висота (мм) - 1450/780/1200  Вага: 310 кг
Контактна інформація Компанія ТРАНСРЕСУРС МЕРЕЖА, м. Київ, вул. М. Бойчука 1а, кв. 1, тел.: +38 (044) 360-79-69, (050)462-79-69, office@trm.kiev.uа, http://www.clitech.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.clitech.cn
Максимальна потужність, кВт 46,2
Технологія повітря-вода
COP 4,53

Річна економія
Річна економія: 35 100 грн / 29400 кВт·год*
26,0%
74,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Тепловий насос CAR-48XB

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


190 850 грн
Ви економите: 35 100 грн за рік*