Тепловий насос CAR-40XB

від Clitech
  • Тепловий насос повітря-вода CAR-40XB - це система нагрівання води останнього покоління, що відповідає останнім тенденціям у використанні екологічно чистої енергії.
  • Тепловий насос повітря-вода CAR-40XB обладнаний компресорами виробництва COPPELAND в кількості 2 шт.  Тепловий насос характірезіруется високою енергоефективністю, коефіцієнт трансформації (COP) даної моделі состасляет 4,66.  Оптимальний діапазон роботи обладнання складає від -15 до + 45С при цьому на виході температура енергоносітеля складе 55 С.  Модель обладнана вбудованим захистом від перегріву обладнання, захистом від Не вірно підключення, захистом від перепадів напруги в мережі.  Тепловий насос забезпечений ребристим повітряно-водяним теплообмінником з потужністю двигуна в 0,6 кВт.  Теплообмінник на гарячу воду влаштований за принципом труба в трубі з робочим діапазоном тиску від 48 до 1000 Бар і володіє більшим ККД.  Габарити: Довжина / Висота / Ширина (мм) - 1450/780/1050.  Вага: 280 кг
Виробник Clitech
Контактна інформація Компанія ТРАНСРЕСУРС МЕРЕЖА, м. Київ, вул. М. Бойчука 1а, кв. 1, тел.: +38 (044) 360-79-69, (050)462-79-69, office@trm.kiev.uа, http://www.clitech.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.clitech.cn
Максимальна потужність, кВт 38,0
Технологія повітря-вода
COP 4,66

Річна економія
Річна економія: 35 400 грн / 29600 кВт·год*
25,5%
74,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Тепловий насос CAR-40XB

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


171 600 грн
Ви економите: 35 400 грн за рік*