Тепловий насос CAR-24XB

від Clitech
  • Тепловий насос повітря-вода CAR-24XB - це сучасна система останнього покоління для нагріву води, яка відповідає всім новим нормам у використанні еко енергії.
  • Тепловий насос повітря-вода CAR-24XB може бути обладнаний компресорами таких виробників як COPPELAND в кількості 1 шт.  CAR-24XB характірезіруется високою енергетичною ефективністю, має коефіцієнт трансформації (COP) 4,70.  Оптимальний діапазон роботи обладнання складає від -15 до + 45С і на виході температура енергоносітеля складе 55 С.  Дана модель в базовій комплектації обладнана вбудованим захистом від перегріву, від Не вірно підключення і від перепадів напруги в мережі.  Система теплового насоса забезпечена повітряно-водяним теплообмінником ребристого типу з потужністю двигуна в 0,37 кВт. При цьому гучність НЕ перевищити 55 Дб.  Теплообмінник влаштований за схемою труба в трубі з робочим діапазоном тиску від 32 до 1000 Бар і володіє більшим ККД.  Габарити: Довжина / Ширина / Висота (мм) - 1450/780/1050  Вага: 225 кг.  Варіанти підключення: 380V
Виробник Clitech
Контактна інформація Компанія ТРАНСРЕСУРС МЕРЕЖА, м. Київ, вул. М. Бойчука 1а, кв. 1, тел.: +38 (044) 360-79-66, (067)572-76-88, office@trm.kiev.uа, http://www.clitech.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.clitech.cn
Максимальна потужність, кВт 23,0
Технологія повітря-вода
COP 4,70

Річна економія
Річна економія: 35 500 грн / 29700 кВт·год*
25,2%
74,8%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Тепловий насос CAR-24XB

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


112 475 грн
Ви економите: 35 500 грн за рік*