Тепловий насос CAR-16XB

від Clitech
  • Тепловий насос CAR-16XB є системою водонагріву останнього покоління, що відповідає останнім тенденціям у використанні екологічної енергії. Робота агрегату заснована на принципі повітря-вода.
  • CAR-16XB оснащується компресорами виробництва COPPELAND в залежності від комплектації моделі. Теплонасос має високі показники енергоефективності, коефіцієнт трансформації (COP) даної моделі становить 4,40. Система розігріває воду на виході до температури в 55 С. Модель обладнана вбудованим захистом від перегріву, захистом від неправильного підключення, захистом від перепадів напруги в своїй базовій комплектації. В тепловому насосі встановлений ребристий повітряно-водяний теплообмінник з потужністю двигуна в 0,1 кВт. Теплообмінник влаштований за принципом труба в трубі з робочим діапазоном тиску від 29 до 1000 Бар і володіє більшим ККД. Габарити: Довжина / Ширина / Висота (мм) - 810/780/1050. Вага: 150 кг. Варіанти підключення: 220V
Виробник Clitech
Контактна інформація Компанія ТРАНСРЕСУРС МЕРЕЖА, м. Київ, вул. М. Бойчука 1а, кв. 1, тел.: +38 (044) 360-79-66, (067)572-76-88, office@trm.kiev.uа, http://www.clitech.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.clitech.cn
Максимальна потужність, кВт 15,0
Технологія повітря-вода
COP 4,40

Річна економія
Річна економія: 34 900 грн / 29200 кВт·год*
26,5%
73,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Тепловий насос CAR-16XB

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


87 175 грн
Ви економите: 34 900 грн за рік*