Тепловий насос CAR-05XB

від Clitech
  • Тепловий насос CAR-05XB працює за принципом повітря-вода і позиціонується, як сучасна система нагріву теплоносія, що відповідає останнім вимогам у використанні екологічно чистої енергії.
  • Застосування теплового насоса повітря-вода CAR-05XB, є гнучкою і економічною альтернативою котла, який використовує в своїй роботі традиційні джерела живлення. Енергоефективні характеристики, якими володіє рекомендована система, роблять її правильним вибором, що знижує споживання енергії і зменшує викиди CO2. Такий тепловий насос дозволяє витягти низькотемпературну енергію з повітря і використовувати її для нагріву теплоносія до температури 55 С. Модель даного ТН оснащена захистом від: перегріву; неправильного підключення; перепадів напруги. COP даної системи, становить 4,20, тобто щоб отримати потужність обігріву в 4,83 кВт, потрібно витратити 1,15 кВт електроенергії. Тому використання цієї системи теплового насоса в 3 - 5 разів ефективніша, ніж використання котла, що працює на традиційному паливі. Габарити: Довжина / Ширина / Висота (мм) - 930/280/550 Вага: 75 кг. Варіанти підключення: 220V Термін окупності 2.0 (років) Гарантійний термін 36 (міс)
Виробник Clitech
Контактна інформація Компанія ТРАНСРЕСУРС МЕРЕЖА, м. Київ, вул. М. Бойчука 1а, кв. 1, тел.: +38 (044) 360-79-66, (067)572-76-88, office@trm.kiev.uа, http://www.clitech.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.clitech.cn
Максимальна потужність, кВт 4,8
Технологія повітря-вода
COP 4,20

Річна економія
Річна економія: 34 400 грн / 28800 кВт·год*
27,5%
72,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Тепловий насос CAR-05XB

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


32 725 грн
Ви економите: 34 400 грн за рік*