ТЕПЛОстена 032 А - 3 - 100

від Knauf Insulation
  • Високоефективний теплоізоляційний мінераловатний матеріал, вироблений за технологією ECOSE® Technology без додавання формальдегіду. Не містить барвників, відбілювачів, має натуральний коричневий колір. Характеризується зниженим водопоглинанням, що забезпечується застосуванням додаткової технології гідрофобізації Aquastatik.

  • Застосовуються як теплоізоляційний шар в наступних конструкціях фасадних систем:

    одношарова і двошарова схема утеплення навісних вентильованих фасадів

    середній шар утеплення в конструкціях з цегельним і кам'яним облицюванням

    утеплення "під сайдінг"

    збірні стінові сендвіч-панелі

Детальна інформація щодо продукту http://www.knaufinsulation.ua/...
Виробник Knauf Insulation
Контактна інформація 03067, м. Київ, вул. Гарматна, 8, Тел: +38 044 391 17 27, Факс: +38 044 391 17 29, info.ua@knaufinsulation.com, http://www.knaufinsulation.ua
Матеріал Штапельне скловокно
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,032
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 3,13

Річна економія
Річна економія: 11 600 грн / 9500 кВт·год*
76,1%
23,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення ТЕПЛОстена 032 А - 3 - 100

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.