TEPLOMIR EVI19 split

від TEPLOMIR
  • Якісне та надійне обладнання для забезпечення будівель тепловою енергією при низькому споживанні електроенергії, з 1кВт электроенергії виробляє до 4,5 кВт тепла. Досвід виробництва теплових насосів понад 12 років.
  • Тепловий насос призначений для нагріву води в системах опалення та горячого водопостачання. Він складається з наружного блоку та внутрішнього гідромодулю, які з'єднуються трубами з хладагентом. Працює навіть при низьких температурах зовнішнього повітря до -25ºС. Має надійний scroll-компресор COPELAND, ефективний пластинчастий теплообмінник, 4-х ходовий змішувальний клапан, електронний розширювальний клапан EEV, вбудований циркуляційний насос. Інтелектуальне керування режимами роботи забезпечує контроллер теплового насосу.
Виробник TEPLOMIR
Контактна інформація ТОВ "ТЕПЛОМІР ДНЄПР", пров.Рибинський,11, м.Дніпро; +380954859714; teplomir.dnepr@gmail.com; http://teplomir.com.ua
Детальна інформація щодо продукту https://teplomir.com.ua/...
Максимальна потужність, кВт 18,0
Технологія повітря-вода
COP 3,51

Річна економія
Річна економія: 32 000 грн / 27000 кВт·год*
32,0%
68,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення TEPLOMIR EVI19 split

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.