ТЕХНОРУФ В60 (50 мм)

від ТЕХНО
  • Мінераловатні плити ТЕХНОРУФ В60 призначені для застосування в якості верхнього теплоізоляційного шару в покриттях із залізобетону або металевого профільованого настилу з покрівельним килимом з рулонних і мастикових матеріалів, в тому числі без улаштування захисних стяжок.
  • Мінераловатні плити ТЕХНОРУФ В60 - це спеціально розроблений негорючий матеріал для плоских покрівель з покриттям із профнастилу або залізобетонних плит. Матеріал активно застосовується під час будівництва та ремонту, як великих промислових споруд, так і приватних будинків. Маючи високу міцність на стиск, матеріал найкращим чином підходить для використання у верхньому шарі утеплення на плоских покрівлях. Матеріал довговічний, має високу міцність на стиск, володіє високими теплоізоляційними водовідштовхувальними властивостями, простото монтується, нейтральний до хімічних впливів.
Детальна інформація щодо продукту http://teplo.tn.ru/...
Виробник ТЕХНО
Контактна інформація м.Черкаси, вул.Різдвяна,300. www.teplo.tn.ua, e-mail: oks_techno@ck.tn.ru / тел.: +38(0472) 32 68 40
Матеріал Кам'яна вата
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,038
Товщина, мм 50
R, м²К/Вт 1,32

Річна економія
Річна економія: 3 300 грн / 2700 кВт·год*
93,2%
6,8%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення ТЕХНОРУФ В60 (50 мм)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.