ТЕХNО Foam Wool - 25

від ТЕХНО
  • Мат ламельний Техноніколь може поєднуватися з усіма типами матеріалів. Для монтажу його можна використовувати шпильки, стрічку, скотч або в'язальний дріт. МОНТАЖ: закріплюється за допомогою бандажа з пряжкою або в'язального дроту.
  • Ізоляційні матеріали Техноніколь - прекрасна можливість виконати теплоізоляційні роботи якісно, ​​швидко і за доступною ціною. Затребувані при проведенні робіт по теплоізоляції: приміщень, горищ та дахів, трубопроводів різного призначення. Фольгированная вата - ТехноНІКОЛЬ Мат Ламельний є ламелі на основі базальтової сировини, приклеєні перпендикулярно на одну сторону армованої фольги. Відрізняються високими якісними характеристиками, що забезпечує високу ступінь теплоізоляції, звукоізоляції і пароізоляції. Технологія виробництва, дозволяє здійснювати ідеальний монтаж, в тому числі на поверхнях з вигином, кутах і ін. Не піддається усадки, що не знижує ефективність теплоізоляції під час експлуатації. Фольговаа вата Техноніколь - екологічно безпечний матеріал, хімічно інертнтий. Чи не вступає в реакцію ні з якими матеріалами, що робить його універсальним у використанні для ізоляції будь-яких поверхонь.
Виробник ТЕХНО
Контактна інформація м.Черкаси, вул.Різдвяна,300. www.teplo.tn.ua, e-mail: oks_techno@ck.tn.ru / тел.: +38(0472) 32 68 40
Детальна інформація щодо продукту Ні
Товщина, мм 25
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,039

Річна економія
Річна економія: 600 грн / 500 кВт·год*
98,0%
2,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення ТЕХNО Foam Wool - 25

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.