TATRAMET BIOTEX 50

від TATRAMET
  • Стальний котел нижнього горіння з вертикальними теплообмінниками. Паливом служить відходи деревообробки (тирса, щепа), дрова і брикетоване паливо. Пошарове спалюванню забезпечує краще вигорання навіть некондиційного палива і економніше його використання, що в поєднанні з великою камерою дає тривалий час горіння. Використання шамотних вкладів і багатоточкової подачі повітря забезпечує високу екологічність димових газів.
  • Стальні котли нижнього горіння • Гарантія 4 роки на герметичність теплообмінника • Внутрішні стінки виконаний зі сталі класу S235JR товщиною 8 мм • Високий ККД роботи • Тривала робота на одному завантаженні і можливість збільшення камери завантаження за рахунок додаткового бункера) • Висока ефективність і економічність використання палива • Вставки з шамоту та повітряні форсунки для покращеного спалювання палива і підвищення екологічність димових газів • Регулювання процесу горіння за допомогою погодозалежного електронного блоку управління, що управляє роботою контура опалення і гарячого водопостачання. • Можливість монтажу у відкритих і закритих системах з робочим тиском 0,2 МПа • Теплоізоляція корпусу негорючою мінеральною ватою • Порошкове фарбування обшивки корпусу • регульовані ніжки
Виробник TATRAMET
Контактна інформація ТОВ «Польсько-українське спільне Товариство ТАТРАМЕТ», 79069 м. Львів, вул. Шевченка 317, www.tatramet.com.ua, info@tatramet.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.tatramet.com.ua
Технологія біопаливні брикети, дрова, пелети
Максимальна потужність, кВт 50,0
Мінімальна потужність, кВт 15,0
Ефективність, % 90,0

Річна економія
Річна економія: 10 700 грн / 8800 кВт·год*
77,8%
22,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення TATRAMET BIOTEX 50

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.