Світеп 70 / 4і-16Ar-4-12Ar-4i

від СВІТЕП
  • П'ятикамерне вікно з профіля REHAU ECOSOL 70 з конструктивною глибиною 70 мм, та двокамерним енерго- ефективним склопакетом. Вікна мають витончений дизайн 5-ти камерного про- філю, що дозволяє розширити світло- прозору частину вікна. Завдяки цьому забезпечує надходження в приміщення великої кількості сонячного світла.
  • Кількість камер: 5. Рівень теплоізоляції дозволяє заощадити кошти на опаленні та кондиціюванні. Конструктивна висота пакету профілів (рама+стулка) 110 мм забезпечує потрапляння в приміщення більше світла на 5-7*% (в залежності від конструкції вікна). Звукоізоляція до 43 дБ дозволяє насолоджуватися тишею, навіть якщо за вікном жвава магістраль. Можливе виготовлення конструкцій великих розмірів. Два контури ущільнення Затримують повітряний потік, запобігають попаданню пилу та вологи зовні. Поверхня (Hign Definition Finishing (HDF)) Легке та швидке усунення забруднень за допомогою звичайних миючих засобів. Різноманіття конструктивних рішень завдяки широкій лінійці додаткових профілів.
Виробник СВІТЕП
Контактна інформація ТОВ "Світеп", 51200, Дніпровська обл., м. Новомосковськ, вул. Радянська, 257, тел.: +38 (0569)69-69-01
Детальна інформація щодо продукту http://svitep.com.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,78

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Світеп 70 / 4і-16Ar-4-12Ar-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.