Стати постачальником

Програма IQ energy надає виробникам, офіційним дилерам та дистрибʼюторам, монтажним організаціям можливість участі у Каталозі Технологій, створеному за ініціативою Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.

Щоб розпочати роботу по Програмі та пропонувати клієнтам придбання товару з компенсацією 35% - необхідно переконатись, що даний товар відповідає критеріям енергоефективності.

Вже зараз, без будь-якої реєстрації на нашому сайті, Ваші клієнти можуть отримати фінансування в одному із банків партнерів (обов’язкова умова) - ОTП БАНК, УКРСИББАНК, Райффайзен Банк Аваль та отримати компенсацію 35 % від IQ energy за умовами нашої Програми, придбавши обладнання з Каталогу Технологій IQ energy (обов’язкова умова), саме у Вас. Наголошуємо на тому, що якщо товар вже знаходиться в Каталозі Технологій і в компанії-продавця налагоджені продажі товару в кредит через банки-партнери, можна розпочинати роботу по Програмі.

Участь у Каталозі Технологій та Каталозі Постачальників означає для вас:

  • Відповідність Вашого обладнання / матеріалів / технологій Критеріями Енергоефективності, розробленим ЄБРР;
  • фінансування через банки-партнери програми;
Додати енергоефективне обладнання/матеріали в каталог технологій

Каталог Технологій (КТ) програми IQ energy – це перелік обладнання/матеріалів, що відповідають критеріям енергоефективності, розробленим ЄБРР згідно з діючими вимогами українського законодавства, сучасними ринковими технологіями. КТ регулярно актуалізується групою підтримки програми IQ energy та доступний в режимі онлайн.

В КТ IQ energy клієнти обирають енергоефективні матеріали та /або обладнання для своїх проектів та завантажують Сертифікат відповідності. Цей Сертифікат є обов’язковим для надання заявки на отримання гранту за програмою IQ energy. КТ надає виробникам, офіційним дилерам та дистриб’юторам можливість розмістити енергоефективне обладнання зі свого асортименту на сайті Програми IQ energy.

Щоб додати Ваші енергоефективні товари на сайт програми IQ energy до Каталогу Технологій вам необхідно:

1. Налагодити продажі товарів в кредит через банки-партнери програми: ОТП банк, Укрсиббанк, РБ Аваль;

2. Обов’язково перевірити наявність енергоефективних матеріалів/обладнання з асортименту Ваших товарів в КТ програми IQ energy;

3. Заповнити встановлену форму у відповідності до інструкції (завантажте архів з формою та інструкцією для тих категорій, з якими ви працюєте).

  • Перед початком заповнення форми уважно ознайомтесь з інструкцією, що додається;
  • Технічними експертами програми IQ energy будуть обробленні тільки форми, в яких будуть заповнені усі її закладки та стовпці трьома мовами (укр, рос, англ);
  • Внесіть у форму тільки енергоефективні товари, що відповідають Критеріям енергоефективності програми IQ energy.

  • Підготуйте документи, що підтверджують технічні характеристики товарів (сертифікати, протоколи випробувань т.п.)

4. Відправити заповнену форму та технічні документи на електронну адресу: supplier@iqenergy.org.ua

  • Гранти для Ваших клієнтів на обладнання з Каталогу;
  • розширення клієнтської бази через програму IQ energy;
  • підвищення рівня довіри клієнтів через участь у Каталозі Технологій
Додати компанію в Каталог постачальників

Каталог Постачальників (КП) програми IQ energy – це перелік постачальників: виробників та офіційних дилерів, дистриб’юторів та монтажних організацій, що реалізують продукцію з Каталогу Технологій, а також надають послуги щодо реалізації та запровадження енергоефективних заходів для кінцевого споживача.

Вже зараз, без будь-якої реєстрації на нашому сайті, Ваші клієнти можуть отримати фінансування в одному із банків партнерів (обов’язкова умова) - ОTП БАНК, УКРСИББАНК, Райффайзен Банк Аваль та отримати компенсацію 35 % від IQ energy за умовами нашої Програми, придбавши обладнання з Каталогу Технологій IQ energy (обов’язкова умова), саме у Вас.

Ви можете бути долученими до КП програми IQ energy, що дасть можливість розмістити локацію вашої торгової точку чи ваших партнерів на карті IQ energy з прив’язкою до переліку товарів з Каталог Технологій IQ energy.

Для цього Вам необхідно:

1. Бути зареєстрованою юридичною особою;

2. Мати реєстраційні документи відповідноі до законодавства України;

3. Для дилерів та дистриб’юторів, мати лист-рекомендацію від виробника/офійного представника виробника в Україні, товарів з Каталогу Технологій (cертифікати про співпрацю, договір, тощо);

4. Заповнити встановлену форму у відповідності до інструкції (завантажте архів з формою та інструкцією);

5. Перед початком заповнення форми уважно ознайомтесь з інструкцією що додається;

6. Технічними експертами програми IQ energy будуть обробленні тільки форми, в яких будуть заповнені усі її закладки та стовпці

Скачати форму для реєстрації постачальника

7. Відправити заповнену форму та технічні документи на електронну адресу: supplier@iqenergy.org.ua