СТОЛІТ ФАСАД, ПІДЛОГА (120 мм)

від СТОЛІТ
  • Плити пінополістирольні СТОЛІТ ФАСАД, ПІДЛОГА виготовлені методом спінювання гранул полістиролу з подальшим формуванням у блоки, які після сушіння на повітрі нарізаються на листи. Дана марка володіє відмінними термозахисними та звукоізоляційними властивостями. Здатна нести досить високі механічні навантаження.
  • Сфера застосування: – утеплення стін, виконане методом «легкий мокрий»; – стеля зсередини, виконана методом «легкий мокрий»; – підлоги в житлових будівлях для приватного використання; – підлоги, що обігріваються; – цоколі, при утепленні методом «легкий мокрий»; – стіни нижче рівня ґрунту з гідроізоляцією при нормальних навантаженнях; – підлоги по ґрунту з цементною стяжкою при нормальних навантаженнях; – тераси, балкони, гаражі та під’їзди.
Детальна інформація щодо продукту http://www.stolit.ua/...
Виробник СТОЛІТ
Контактна інформація ТОВ "Укрспецтехніка",79024, Україна, м.Львів, вул.Промислова, 55А, ukrspets@stolit.ua, www.stolit.ua
Матеріал Спінений пінополістирол
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,040
Товщина, мм 120
R, м²К/Вт 3,00

Річна економія
Річна економія: 11 500 грн / 9400 кВт·год*
76,3%
23,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення СТОЛІТ ФАСАД, ПІДЛОГА (120 мм)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.