Steko S600 / 4і-10-4-10Аr-4і

від Steko
  • Steko S600 - одна з найтепліших та найбільш енергоефективних віконних систем середнього класу українського виробництва. Ідеально підходить для холодних і помірних кліматичних умов. Завдяки передовій технології контролю якості та найкращим компонентам і обладнанню, Steko S600 з гордістю відповідає всім європейським вимогам і стандартам, показуючи відмінне співвідношення ціни, якості та характеристик.
  • Steko S600 - одна з найтепліших та найбільш енергоефективних віконних систем середнього класу українського виробництва. Ідеально підходить для холодних і помірних кліматичних умов. Завдяки передовій технології контролю якості та найкращим компонентам і обладнанню, Steko S600 з гордістю відповідає всім європейським вимогам і стандартам, показуючи відмінне співвідношення ціни, якості та характеристик. Особливості конструкції: "Теплий" двокамерний склопакет з мультифункциональним склом Double Silver Steko або енергосберігаючим I-GLASS склом. Елегантний закруглений сучасний дизайн. Сертифікована енергоефективна конструкція. Ідеальний білий глянцевий колір. 20 доступних кольорів ламінації Технічні характеристики: Висота вікна: 1400 мм Ширина вікна: 1300 мм Права поворотно-відкидна стулка Камер: 6 Ширина профілю: 70 мм Висота рами: 65 мм Товщина склопакету: 32, 40 мм Товщина зовнішніх стінок: 2,7 мм Опір теплопередачі профілю: 0,85 Вироблено в Україні. ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ!
Виробник Steko
Контактна інформація ТОВ «Завод Steko», , Україна, м. Дніпро, вул. Артельна, 11, тел.: +38 (050) 050-55-00
Детальна інформація щодо продукту http://www.steko.com.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,82

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Steko S600 / 4і-10-4-10Аr-4і

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.