VOGEL&Noot 22K

від Vogelundnoot
  • Сталеві радіатори Vogel & Noot, тип 22, з боковим підключенням, висоторю 500 мм, довжиною 1200 мм відповідають найбільш високим технічним вимогам, які пред'являються до систем опалення. Вони характеризуються стильним дизайном, який має відмінну теплову віддачу, а також буде ефективніший на 15% аналогічних конструкцій.
  • Сталеві радіатори Vogel Noot (Вогель Нот) повністю готові до монтажу (всі роботи проводяться в найкоротші терміни) і подальшої експлуатації. Монтажні роботи виробів полегшують спеціальні скоби, які приварені з тильного боку опалювального приладу. Також можуть бути виготовлені спеціальні опори для встановлення радіатора на підлогу, або кронштейни - для монтажу на стіну. Висока тепловіддача виступає як головна характеристика. В середньому по даному параметру радіатори перевищують аналоги на 15%. При виготовленні застосовують спеціальні зварювальні апарати, які дозволяють отримати найтонші зварювальні шви. Покриття батарей здійснюється екологічно безпечними фарбами і емалями, як правило, білого кольору. Особлива елегантність готового приладу дозволяє використовувати його як частину дизайну приміщення. Високі експлуатаційні характеристики, особливий м'який дизайн і функціональність, доступні ціни та надійні комплектуючі - це лише частина переваг радіаторів від бренду «Вогель Нот». Компанія готова гарантувати, що сталевий панельний радіатор Vogel Noot прослужить не одне десятиліття, навіть при експлуатації в самих агресивних умовах.
Виробник Vogelundnoot
Контактна інформація ТОВ "САНТЕХЦЕНТР", вул. Євгена Коновальця 207, м. Івано-Франківськ, Україна, 76018, тел.: 067 730 65 51, 099 531 51 52, 068 404 17 84, 066 631 52 05, e-mail: office@santeh-centr.com, https://santeh-centr.com
Детальна інформація щодо продукту https://santeh-centr.com/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 200 грн / 200 кВт·год*
99,0%
1,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення VOGEL&Noot 22K

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.