Quinn Integrale V22

від Quinn
  • Модель Integrale V22 - сталевий радіатор 22 типу з боковим та нижнім підключенням, висотою від 400 до 900 мм і довжиною від 400 до 2200 мм. Панельні радіатори Quinn / Qrl Integrale мають 6 з'єднань (для нижнього, правого або лівого підключення) і комплектуються протиударною пластиковою вставкою, заглушками ½ "(3 шт.) І краном-відводом повітря.
  • Сучасний високотехнологічний завод з виробництва радіаторів розташовується в Ньюпорті (Великобританія). Завдяки своїй унікальній конструкції, панельні радіатори Quinn/Qrl в середньому на 10% продуктивніше своїх прямих конкурентів. Завдяки своїй унікальній конструкції, панельні радіатори Quattro мають найвищий показник власної теплоотдачі у своєму ринковому сегменті. У радиаторах використовуються більш вузькі і щільніше розташовані водні канали з великою кількістю конвекційних панелей, які нагріваються безпосередньо кожному водному каналу. Завдяки цьому, радіатор швидше нагрівається, а отже, і віддає своє тепло.
Виробник Quinn
Контактна інформація ТОВ "Леон-Сервіс плюс", 08141, Україна, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Святопетрівське, вул. Господарська 1а, тел.: +380 (44) 502-9048, info@leon.ua, www.leon.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.qrl.com.ua/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 200 грн / 200 кВт·год*
99,0%
1,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Quinn Integrale V22

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.