Protherm

від Protherm
  • Сталеві радіатори Protherm доступні в наступних розмірах 300, 400, 500, 600 мм у висоту і 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1100, 1200, 1400, 1600, 1800, 2000 мм в довжину. Сталеві панельні радіатори з нижнім та боковим підключенням
  • Переваги сталевих радіаторів Протерм: Відсутня економія по внутрішніх конвекційних пластинах (повноцінна по всій області радіатора). Більшість виробників економлять на цьому. Поверхня радіатора має ідеальний вигляд завдяки покриттям електростатичного порошкового фарбування. Переваги порошкової фарби: кращі механічні характеристики, декоративний естетичний вигляд, висока стійкість до корозії. Виробник Protherm виготовляє опалювальне обладнання з високоякісних матеріалів при використанні інноваційних технологій, гарантуючи цим високу якість продукції та довголітній термін служби. Гарантія на радіатори- 10 років Перед ґрунтуванням обробляється радіатор катафорезом – це електрично-хімічний процес , найбільш ефективна технологія покриття для товарів зі складною геометрією. Панельні радіатори випробувані під тиском 13 бар, максимальний робочий тиск 10 бар. Максимальна робоча температура 120 ° C. Радіатори мають підключення з 4 боків, зварні кронштейни кріплення знаходяться на задній стінці. В комплект радіатора входять кронштейн, наконечник, наконечний захисний і упаковка. Кожен радіатор проходить випробування на міцність. Контроль якості виконується лідером  на ринку опалювальних систем VaillantGroup. Новинка  ТМ Protherm серед  радіаторів має поліпшені технічні характеристики з суміщеними в собі новими тенденціями ринку і повністю відповідає очікуванням і запитам споживачів. Новинка  ТМ Protherm серед  радіаторів має поліпшені технічні характеристики з суміщеними в собі новими тенденціями ринку і повністю відповідає очікуванням і запитам споживачів.
Виробник Protherm
Контактна інформація ДП "Вайлант Груп Україна", Україна, м. Київ, вул. Лаврська, 16, тел.: +38 (044) 339-98-41
Детальна інформація щодо продукту http://www.teplosvit.ua/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 200 грн / 200 кВт·год*
99,0%
1,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Protherm

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.