SP 7 Series (WDS 7 Series / 4mf-16-4-12Ar-4i)

від ЕСПІ-ФОРС
  • Для виробництва українських вікон SP 7 Series використовується комбінація шестикамерної української профільної системи WDS 7 Series, а також української фурнітури Axor. SP 7 Series - це стандарт якісного українського продукту. Правильне рішення для квартир і будинків з автономним опаленням.
  • Вікна SP 7 Series виготовлені згідно вимог ДСТУ. В цих вікнах використовується підсилений армір, за рахунок якого, вікна витримують підвищенні вітрові навантаження на верхніх поверхах багатоповерхівок. Профіль: Український профіль WDS 7 Series 6 повітряних камер Товщина зовнішньої стінки 2,7 мм Коефіцієнт опору теплопередачі 0,77 c*м2/Вт Подвійне ущільнення Сірий ущільнювач Ширина рами - 70 мм Фурнітура: Німецька ручка Hoppe Secustiс Протизламні властивості ручки за рахунок блокування вікна зсередини. Українська фурнітура AXOR K3 40 000 відкривань Склопакет: Двокамерний енергозберігаючий склопакет Guardian Clima Guard 4-16-4-12Ar-4i Коефіцієнт опору теплопередачі 1,02 c*м2/Вт Шумоізоляція, 35 дБ
Виробник ЕСПІ-ФОРС
Контактна інформація ТОВ "ЕСПІ-ФОРС", 49064, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. С. Нігояна, 52, оф. 6
Детальна інформація щодо продукту http://stekloplast.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,86

Річна економія
Річна економія: 2 700 грн / 2200 кВт·год*
90,4%
9,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення SP 7 Series (WDS 7 Series / 4mf-16-4-12Ar-4i)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.