Сompact S Cooling/Solar

від NILAN
  • Compact S - Рекуперація активна і гаряча вода ГВП. Система Compact S - це протиточний рекуператор + тепловий насос повітря \ повітря на опалення, охолодження та ГВП. Енергоефективне спільне рішення для внутрішнього клімату для всіх типів будівель з низьким енергоспоживанням, односімейних будинків, квартир і невеликих офісних приміщень площею до 235 м2 з вимогами до вентиляції до 375 м3 / год.
  • Compact S - Рекуперація активна і гаряча вода ГВП. Система Compact S - це протиточний рекуператор + тепловий насос повітря \ повітря на опалення, охолодження та ГВП. Енергоефективне спільне рішення для внутрішнього клімату для всіх типів будівель з низьким енергоспоживанням, односімейних будинків, квартир і невеликих офісних приміщень площею до 235 м2 з вимогами до вентиляції до 375 м3 / год. Compact S відновлює енергію з витяжного повітря з використанням високоефективного противоточного теплообмінника. Частина, що залишилася енергія, яка залишилася після теплообмінника, використовується тепловим насосом для виробництва гарячої води і для подальшого донагрева припливного повітря. Тепловий насос має ореверсний режим роботи для охолодження. Це дозволяє влітку охолоджувати припливне повітря до 10 ° C. Через низький повітряного обміну, охолодження не функціонує як повноцінна система кондиціонування повітря. При охолодженні повітря, що подається осушується, що дає більш приємний клімат в приміщенні, ніж це можливо зі звичайною вентиляційної установкою без теплового насоса. Серія Compact S має всі ті ж функції, що і Compact P. Крім того, був збільшений повітряний потік, а розміри пристрою були зменшені. Передбачено додаткову можливість бічних з'єднань вентиляційних каналів. Стандартні функції серії Compact P: • Протиточний теплообмінник для рекуперації пасивної з ККД> 85%. • Тепловий насос для нагріву припливного повітря і для приготування ГВС. • Автоматичний байпас 100%. • Два енергоефективних вентилятора. • Вбудований фільтр класу G4. • 180-літрова ємність ГВС з подвійним емалевим покриттям та підключенням циркуляції (pex). • Анод • 1.5 кВт додатковий нагрівач в ємності ГВП. • Стандартний контролер CTS 602 з дисплеєм і програматором. • Датчик вологості • Функція електронного моніторингу анода • Функція охолодження повітря тепловим насосом. опціонально • Solar = Додолнітельний змійовик (0,7м 2) в ємності ГВП для підключення сонячної панелі (3m2) або іншого джерела тепла. • Polar вбудований нагрівач
Виробник NILAN
Контактна інформація ТОВ "ЮНІДЖІ", м. Київ, 03179, Брест-Литовське шосе, 8а, оф.217, тел.: 0443645383; www.unigy.com.ua; info@unigy.com.ua
Детальна інформація щодо продукту https://unigy.org.ua
Тип теплоутилізатора регенеративний з керамічним теплообмінником
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Сompact S Cooling/Solar

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.