Сompact P Cooling AIR 9

від NILAN
  • Compact P AIR 9 – з тепловим насосом повітря/вода, потужністю 9 кВт. Compact P AIR 9 - це протиточний рекуператор + тепловий насос повітря \ повітря на опалення, охолодження та ГВП + Повітряний тепловий насос на радіаторне опалення + активне охолодження фанкойлами. Compact P AIR 9 має ті ж функції, переваги та опції, що і вся серія Compact P, але може також використовувати зовнішнє повітря для нагріву системи опалення та активного охолодження влітку за допомогою фанкойлів. Compact P AIR 9 обмінює до 325 м3 / год свіжого повітря і призначений для будинків з площею до 200 м2.
  • Compact P AIR 9 – с тепловым насосом воздух/вода, мощн. 9 кВт. Стандартна версія Compact P обладнана тепловим насосом повітря / вода AIR 9, встановленим зовні. Покриття з порошку алюцинка білого кольору. Пристрій можна встановити поряд з будівлею. Контур охолодження разом з усім обладнанням встановлений і герметично закриті усередині пристрою. Гідравлічні з'єднання проміжного контуру направляються в землю і з'єднують зовнішній блок з Compact P. Теплообмін відбувається всередині AIR 9. Тепловий насос управляється контролером CTS 700, інтегрованим з пристроєм. Compact P AIR 9 має функцію ЛІТО, яка дозволяє в періоди з більш високими зовнішніми температурами автоматично включати обмеження потужності. Коли зовнішня температура досягає 16 ° C, компресор може працювати максимум на 60% від його потужності. Завдяки цьому зовнішній модуль дуже тихий, і в той же час збільшується SCOP.      AIR 9 в стандартній комплектації має: зовнішній блок • 9 кВт тепловий насос повітря / вода; • Проміжний теплообмінник; • Економічний електродвигун EC; • Потужний і тихий вентилятор; • Інверторний компресор, адаптується до поточних потреб і погодних умов; • Кабель довжиною 20 м для підключення зовнішнього і внутрішнього блоку. Внутрішній блок (інтегрований в Compact P) • Циркуляційний насос проміжного контуру; • 45-літровий буферний бак з електричним; нагрівачем потужністю нагріву 2x3 кВт (додаткова опція 3х3 кВт) • 8-літровий розширювальний бак
Виробник NILAN
Контактна інформація ТОВ "ЮНІДЖІ", м. Київ, 03179, Брест-Литовське шосе, 8а, оф.217, тел.: 0443645383; www.unigy.com.ua; info@unigy.com.ua
Детальна інформація щодо продукту https://unigy.org.ua
Тип теплоутилізатора регенеративний з керамічним теплообмінником
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Сompact P Cooling AIR 9

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.