Solid 5000 W SFW 26 HF

від Bosch
  • Підлоговий твердопаливний сталевий піролізний опалювальний котел. Найвищий ККД серед котлів на дровах. Чотири типорозміру 21, 26, 32, 38 кВт для роботи на дровах. Встановлюється в приміщенні. Підключається до димоходу. Призначений для опалення приміщення і приготування гарячої води (при підключенні бойлера непрямого нагріву). Застосовується як окремий котел або в комбінації з газовим опалювальним котлом.
  • Сучасний сталевий піролізний опалювальний котел. Призначений для використання в системі опалення з насосом. Автоматичне регулювання температури води в котлі включенням і вимиканням вентилятора котла. Невеликі габаритні розміри позвояют використовувати котел в невеликих за площею приміщеннях. Котли оснащені вбудованим теплообмінником для захисту від перегріву в закритих системах. Тривалий процес горіння забезпечується великим обсягом завантажувальний піролізної камери і зольника. Можливо установка в існуючі системи з газовим котлом. Зручний доступ до завантаження дров і чищенні теплообмінника і зольной камери. Широкий діапазон використання за рахунок використання різного виду і розмірів деревного палива.
Виробник Bosch
Контактна інформація ТОВ "Роберт Бош Лтд.", вул. Крайня, 1, 02660, Київ, Україна, телефон: 0 800 300 733, факс: (044) 490 24 84, E-Mail: tt@ua.bosch.com
Детальна інформація щодо продукту http://www.bosch-climate.com.ua/...
Технологія дрова
Максимальна потужність, кВт 26,0
Мінімальна потужність, кВт 7,8
Ефективність, % 86,0

Річна економія
Річна економія: 9 000 грн / 7400 кВт·год*
81,4%
18,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Solid 5000 W SFW 26 HF

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.