SolarX-SC30

від SolarX
  • Всесезонний вакуумний колектор для нагріву системи ємністю 300 літрів. Кількість трубок 30. Тип вакуумної трубки - Heat-pipe 58*1800мм. Рама з алюмінієвого сплаву. КПД на рівні 93%.
  • Вакуумні сонячні колектори SolarX ідеальні для застосування в цілорічному режимі роботи в будь-яких кліматичних зонах. Основне призначення вакуумних сонячних колекторів - нагрів гарячої води і підтримка систем опалення. Переваги: висока продуктивність не менше 93% -використання сонячних вакуумних колекторів істотно зменшує витрати на гаряче водопостачання, дозволяючи економити до 70%; - можливість інтеграції в існуючу систему гарячого водопостачання / опалення; Застосування: приватні будинки, готелі, спортивні комплекси, кафе, ресторани, магазини, агропромислові підприємства і багато інших об'єктів.
Виробник SolarX
Контактна інформація ТОВ «Солар Ікс» пров.Куренівський,19/5, м.Київ, Україна, 04073, +38 (044) 223 38 55, www.solarX.com.ua, Е-mail: solarx@solarx.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://solarx.com.ua/
Технологія Вакуумний
Ефективність, % 70,0

Річна економія
Річна економія: 3 700 грн / 3000 кВт·год*
30,0%
70,0%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення SolarX-SC30

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.