Solartime ST 230 DE

від Bezgaza
  • Сучасний високоефективний плоский колектор, який виробляється в Німеччині та характеризується високим ККД – понад 78,3%, що підтверджено європейським сертифікатом Солар Кімарк (Solar Keymark). Його надійна конструкція та німецька якість гарантує ефективну та бездоганну роботу за будь-яких умов протягом багатьох років!
  • Сучасний високоефективний плоский колектор, який виробляється в Німеччині та характеризується високим ККД – понад 78,3%, що підтверджено європейським сертифікатом Солар Кімарк (Solar Keymark). Його надійна конструкція та німецька якість гарантує ефективну та бездоганну роботу за будь-яких умов протягом багатьох років! Головні переваги: - 10 років гарантії; - термін експлуатації колектора - мінімум 30 років; - колектор виготовлений із загартованого скла, стійкого навіть до граду; - висока ефективність підтверджена європейським сертифікатом Солар Кімарк (Solar Keymark); - абсолютно безпечна експлуатація завдяки низькій температурі стагнації 202 ˚C; - невелика вага (39 кг) завдяки малим габаритам; - незначна кількість теплоносія (1.90 л); - синій суперселективний абсорбер Ета Плюс (Eta Plus); - спіральна система всередині колектора гарантує рівномірне переміщення теплоносія у всіх панелях і, отже, рівномірну передачу тепла з колекторів; - можливість суміщення до 12 колекторів в одній геліосистемі; - можливість розширення геліосистеми в майбутньому; - велика різноманітність систем кріплення; - всі кріплення виконані за допомогою швидких з'єднань; - цільна рама з алюмінію; - сучасний естетичний дизайн
Виробник Bezgaza
Контактна інформація ТОВ "Інвест Електронікс", 03045, м. Київ, вул. Плещеєва, 10, info@bezgaza.org, 044 467 70 35/36
Детальна інформація щодо продукту http://bezgaza.ua/
Технологія Плоский
Ефективність, % 70,0

Річна економія
Річна економія: 3 700 грн / 3000 кВт·год*
30,0%
70,0%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Solartime ST 230 DE

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.