Solar 4000 TF FCC

від Bosch
  • Колектор призначений для приготування гарячої води та підтримки опалення, дозволяє максимально ефективно використовувати всю доступн сонячну енергію. Безліч приналежностей для систем сонячних колекторів дозволяє обладнати сонячними колекторами як будинки на одну сім'ю так і обєкти з великим споживанням води.
  • Колектор призначений для вертикального монтажу на покрівлі, в покрівлю або на плоскому даху; Повноповерхневий абсорбер з цілісного листа з мідним трубчастим арфообразним змійовиком і високоселективним покриттям PVD з мінімальними втратами тиску в сонячному колекторі; Структуроване ударостійке скло товщиною 3,2 мм з двокомпонентним проклеюванням для захисту від несприятливих впливів навколишнього середовища; Підвищена міцність, жорсткість і надлегка вага конструкції завдяки цільному корпусу з алюмінію; Вентильована конструкція корпусу для запобігання вологоутворення всередині колектора; Вбудована занурювальна гільза для датчика температури; Теплоізоляція 55 мм з мінеральної вати, яка стійка до високих температур
Виробник Bosch
Контактна інформація ТОВ "Роберт Бош Лтд.", вул. Крайня, 1, 02660, Київ, Україна, телефон: 0 800 300 733, факс: (044) 490 24 84, E-Mail: tt@ua.bosch.com
Детальна інформація щодо продукту http://www.bosch-climate.com.ua/...
Технологія Плоский
Ефективність, % 76,1

Річна економія
Річна економія: 3 900 грн / 3200 кВт·год*
25,4%
74,6%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Solar 4000 TF FCC

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.