Система утеплення Krautherm B (100 мм)

від Caparol
  • Система теплоізоляції Krautol з пінополістерольним утеплювачем, мінеральною штукатуркою, тип "камінцева", 1,5мм і фарбування акриловою фасадною фарбою. Системні компоненти: Грунтовка Krautol Uni Grund, Клейова маса Klebemörtel 90 EPS , Пінополістерол Вік Буд ПСБ-С-25 (ДСТУ), Армуюча маса Klebe- und Armierungsmörtel 95 Uni, Армуюча сітка Gewebe 560, Кварцовий ґрунт Quarzgrund Uni, Захисний декоративний шар Krautherm Mineralputz K 15, Акрилова фасадна фарба Krautol Fassaden Finish (Krautol Acrysil)
  • Системи утеплення Krautherm Якісна теплоізоляція – запорука приємного мікроклімату в приміщенні Низька витрата матеріалів – економія Ваших коштів Висока міцність системи – основа надійності і довговічності Широка кольорова палітра – унікальність рішень для фасадів Підвищена пожежостійкість – основа безпеки Системність і надійність – бажаний результат Не підтримує горіння – клас вогнестійкості Г1 Довговічна – тривалий термін експлуатації Має гарні характеристики паропроникності Легка – мінімальне навантаження на поверхню
Детальна інформація щодо продукту www.krautol.ua
Виробник Caparol
Контактна інформація ДП "Капарол Україна", м. Київ, вул. Алма-Атинська, 35, тел.: +38 (044) 379-06-91, info@caparol.ua, www.caparol.ua
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,039
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 2,56

Річна економія
Річна економія: 11 000 грн / 9000 кВт·год*
77,3%
22,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Система утеплення Krautherm B (100 мм)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.