Система теплоізоляції Бауміт Про (150 мм)

від Baumit
  • Система Бауміт Про розроблена спеціально для застосування у висотному будівництві та забезпечує перевірену часом якість та довговічність, незалежно від того, де вона використовується – в новобудовах чи для реконструкції та ремонту будівель. Бауміт Про – це високорентабельна система, яка має відмінні теплоізоляційні характеристики і дозволяє отримати оптимальний захист за розумною ціною. Переваги системи: - Оптимальний вибір для висотного будівництва; - Якість для професіоналів; - Комплексна гарантія. Системні компоненти: 1. Клейова шпаклювальна суміш Бауміт ПроКонтакт 2. Утеплювач - пінополістирольна плита Бауміт проТерм 3. Лугостійка склосітка Бауміт СтарТекс 4. Універсальна ґрунтувальна суміш Бауміт УніПраймер 5. Силікон-силікатна штукатурка Бауміт СтеллапорТоп
  • Baumit ProContact. Універсальна модифікована мінеральна суміш для приклеювання фасадних пінополістирольних та мінераловатних плит утеплювача та влаштування армувального гідрозахисного шару в системах теплоізоляції Бауміт Про, для професійного використання. Можливе використання для шпаклювання по бетону. Baumit ProTherm. Фасадна теплоізоляційна плита з пінополістиролу використовується в системах теплоізоляції Бауміт. Група горючості Г1. Коефіцієнт теплопровідності: λ = 0,038 Вт/мК. Продукція сертифікована відповідно до чинного законодавства та відповідає вимогам ДСТУ Б EN 13163:2012, ДСТУ Б В.2.6-36:2008 та ETAG 004. Товщина: 20-200 мм. Розмір плити: 50х100х(2-20) см Baumit StarTex. Високоякісна, лугостійка, плетена, склосітка для влаштування армувального гідрозахисного шару в системах теплоізоляції Бауміт. Розмір чарунки приблизно 4x4 мм, ширина 110 см, вага 150 г/м2, міцність на розрив 2200 Н/50 мм. Baumit UniPrimer. Універсальна ґрунтувальна суміш для вирівнювання поглинаючої здатності основи та підвищення зчеплення з фінішним декоративним шаром. Використовується перед нанесенням пастоподібних, мінеральних та мозаїчних декоративних штукатурок Бауміт. Baumit StellaporTop. Еластична високопаропроникна, довговічна, стійка до забруднень та атмосферного впливу, водовідштовхувальна, стійка до впливу ультрафіолетового випромінювання, стійка до впливу мікроорганізмів тонкошарова силікон-силікатна штукатурка. Для влаштування декоративно-оздоблювального шару в системах теплоізоляції Бауміт та для оздоблення бетонних, підготовлених цегляних, оштукатурених, гіпсових поверхонь та гіпсокартонних листів зовні та всередині будинків.
Детальна інформація щодо продукту http://www.baumit.ua/...
Виробник Baumit
Контактна інформація ТОВ "Бауміт Україна", 03083, м. Київ, вул. Пирогівський шлях, 34, тел.: +38 (044) 568-52-54, office@baumit.ua
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,038
Товщина, мм 150
R, м²К/Вт 3,95

Річна економія
Річна економія: 12 200 грн / 10000 кВт·год*
74,8%
25,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Система теплоізоляції Бауміт Про (150 мм)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.