Система теплоізоляції Бауміт Цоколь (70 мм)

від Baumit
  • Утеплення цоколю – це основа, від якої залежить довговічність і тепловий комфорт будівлі. Система теплоізоляції Бауміт Цоколь використовується для утеплення цокольної частини будівлі, через яку, зазвичай, відбувається значна втрата тепла. Системні компоненти: 1. Клейова суміш Бауміт СупраФікс 2. Утеплювач - Екструдований пінополістирол Baumit XPS TOP 3. Антивандальна лугостійка склосітка Бауміт СтронгТекс 4. Лугостійка склосітка Бауміт СтарТекс 5. Шпаклювальна суміш Бауміт СтарКонтакт 6. Універсальна ґрунтувальна суміш Бауміт УніПраймер 7. Мозаїчна штукатурка Бауміт МозаікТоп
  • Baumit SupraFix. Високоеластична та високоадгезійна модифікована мінеральна клейова суміш з органічними добавками для приклеювання фасадних пінополістирольних, мінераловатних плит утеплювача, в тому числі екструдованого пінополістиролу на критичні основи (наприклад, дерев‘яні основи, OSB, цементно-стружкові плити типу VELOX). Baumit XPS TOP. Водостійка ізоляційна плита з екструдованого полістиролу для цокольної частини будівель. Baumit StrongTex. Лугостійка, армувальна, посилена сітка зі скловолокна. Використовується в якості додаткового армування на поверхнях, щопіддаються підвищеним механічним навантаженням (цокольна частина, тощо). Розмір чарунки приблизно 6x6 мм, ширина 100 см, вага 343 г/м2, міцність на розрив 4000 Н/50 мм. Baumit StarTex. Високоякісна, лугостійка, плетена, склосітка для влаштування армувального гідрозахисного шару в системах теплоізоляції Бауміт. Розмір чарунки приблизно 4x4 мм, ширина 110 см, вага 150 г/м2, міцність на розрив 2200 Н/50 мм. Baumit StarContact. Високоеластична модифікована суміш для приклеювання фасадних мінераловатних та пінополістирольних плит утеплювача та влаштування армувального гідрозахисного шару в системах теплоізоляції Бауміт, для професійного використання. Baumit UniPrimer. Універсальна ґрунтувальна суміш для вирівнювання поглинаючої здатності основи та підвищення зчеплення з фінішним декоративним шаром. Використовується перед нанесенням пастоподібних, мінеральних та мозаїчних декоративних штукатурок Бауміт. Baumit MosaikTop. Кам’яна, кольорова мозаїчна штукатурка для зовнішніх і внутрішніх робіт. Для використання в цокольній частині будівель.
Детальна інформація щодо продукту http://www.baumit.ua/...
Виробник Baumit
Контактна інформація ТОВ "Бауміт Україна", 03083, м. Київ, вул. Пирогівський шлях, 34, тел.: +38 (044) 568-52-54, office@baumit.ua
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,036
Товщина, мм 70
R, м²К/Вт 1,94

Річна економія
Річна економія: 10 100 грн / 8300 кВт·год*
79,1%
20,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Система теплоізоляції Бауміт Цоколь (70 мм)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.